هتل پژوهش تهران متعلق به پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران بوده که تحت اجاره و مدیریت بخش خصوصی فعالیت می نماید . این مجموعه درسال ۱۳۸۷ در دو طبقه با ظرفیت ۶۰ تخت مشتمل بر ۱۸ باب اتاق و ۶ باب سوییت به بهره برداری رسید و در سال ۱۳۹۷ نیز به طور کامل بازسازی و تجهیزات آن به روز رسانی گردید.

این واحد اقامتی، در محوطه پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و در مجاورت پژوهشگاه های ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری، شیمی و مهندسی شیمی ایران و همسایگی اداره کل دامپزشکی استان تهران، دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس، پژوهشگاه علوم هواشناسی و جو و باغ گیاه شناسی ملی ایران واقع گردیده است.

شایان ذکر است مهمانان این هتل با طی مسیری کم تر از ۵ دقیقه امکان دسترسی به بازار بزرگ ایران مال و دریاچه چیتگر را خواهند داشت.

ضمناً امکاناتی از قبیل سالن های آمفی تئاتر مجهز به تجهیزات سمعی و بصری پیشرفته با ظرفیت های ۷۰، ۳۰۰ و ۶۰۰ نفره با هماهنگی قبلی و پرداخت هزینه برای مهمانان قابل استفاده خواهند بود

  نزدیکی این هتل به مجموعه ورزشی آزادی، فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی و سهولت دسترسی به بزرگراه های همت (خرازی)، حکیم (همدانی)، اتوبان تهران-کرج (فهمیده)، جاده مخصوص (لشگری)، جاده قدیم(فتح) و مترو تهران-کرج (ایستگاه وردآورد)، سبب گردیده تا بسیاری از مهمانان و باشگاه های فرهنگی ورزشی، این هتل را به عنوان اولین گزینه برای اقامت خود انتخاب نمایند.

هتل پژوهش تهران با امکاناتی مناسب و پرسنلی مهمان نواز، آماده پذیرایی از شما مهمانان گرامی می باشد

333